Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95574

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 77 m² (Rruga e Kavajës) (Rruga e Kavajës)

Postuar me: Hene, 05 Prill, 2021  12:14
Skadon me: Merkure, 14 Korrik, 2021  12:14
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 1€
 
Shitet Apartament 1+1 me sip. 77 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti me orientim nga dielli.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet me dritare,1 ballkon.

Apartament 1+1, ku salloni me kuzhinën kanë hapesirë të bollshme, dhe ka dalje direkte në ballkon,dhoma e gjumit e bollshme dhe me vetratë të madhe xhami.

Apartament perfekt, me planimetri ideale.

Cmimi:Sipas kerkeses.


Tarife agjensie 1% per bleresin.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB