Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95572

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 91 m² 80.000 Euro (Kodra e Diellit) (Kodra e Diellit 2)

Postuar me: Hene, 05 Prill, 2021  12:11
Permiresuar me: Enjte, 15 Prill, 2021  14:48
Skadon me: Merkure, 14 Korrik, 2021  12:11
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 80,000€
 
Shitet Apartament 1+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 91.3 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande.

Orientimi Perendim.

Cmimi: 80.000 Euro.

Ne faze karabina.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB