Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95435

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Për të gjithë të interesuarit, në shitje një super apartment i mobiluar tek Fresku! (Fresku)

Postuar me: Enjte, 01 Prill, 2021  16:43
Permiresuar me: Enjte, 01 Prill, 2021  16:47
Skadon me: Shtune, 10 Korrik, 2021  16:43
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 69,000€
 
Për të gjithë të interesuarit, në shitje një super apartment tek Fresku! 

Apartmenti është i tipologjisë 1+1 

Ndodhet në katin e 1 dhe ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 79.87 m2 

I pajisur me hipoteke. Apartamenti vjen me një super çmim prej 69 mije euro 

Për çdo informacion ju mirëpresim në numrin më poshtë.
069 99 47 554Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB