Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune

Kerkoj Pune

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 19 Gusht, 2021
kERKOJ BANAKIERE (KRISTAL CENTER) (ka foto)

Shtune, 15 Maj, 2021
Kerkoj cifte serioz (Kopshti botanik) (ka foto)

Marte, 16 Shkurt, 2021
Figura di social media (Myslym Shyri)

IMPIEGATA PER AZIENDA TURISTICA ITALIANA (Myslym Shyri)

Enjte, 14 Janar, 2021
Kerkojme vajza per takime (Rruga Don Bosko)

Shtune, 02 Janar, 2021
Kerkojmë Banakjere dhe Kamarjere Per bar kafe

Premte, 25 Shtator, 2020
Kerkoj pune shofer

Hene, 12 Mars, 2018
masazh ne athin

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

Djele, 29 Janar, 2017
Kerkoj Pune si ekonomiste part time

Enjte, 12 Nentor, 2015
KERKOJ PUNE (TIRANE)

Merkure, 06 Maj, 2015
Kerkoj pune mesuese Gjuhe Shqipe dhe Letersi (Laprake)

Merkure, 21 Janar, 2015
ofert pune (21 dhjetori)

Merkure, 29 Tetor, 2014
Kerkoj pune si mesuese ne Tirane ne degen: Gjuhe-letersi (Korçe )

mesuese (Kombinat)

Marte, 01 Prill, 2014
MSH DESIGN (Tek porcelani) (ka foto)

Premte, 07 Shkurt, 2014
Kerkoj pune ne gjermani

Hene, 23 Shtator, 2013
kerkoj pune

Merkure, 18 Shtator, 2013
Kerkoj farmaciste me license ose partnere (Tek fusha Ali Demi)

Marte, 27 Gusht, 2013
sherbime - mirembajtje - informatike - telecom (Institucione Tirane )

Merkure, 14 Gusht, 2013
ARKITEKT MIHANIL SHTYLLA (Zogu i zi) (ka foto)

Djele, 14 Korrik, 2013
KERKOJ PUNE SI MURATORE,SHTRIM PLLAKASH,SUVATIME,SUCCO,BOJAXHI,PARQUET,CARTONGES, (ka foto)

Merkure, 26 Qershor, 2013
Ofroj filmime me kamera profesionale

Marte, 04 Qershor, 2013
bojaxhi (Laprake)

Enjte, 16 Maj, 2013
Ekonomiste/Financiere (Tek ish blloku)