Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Hotele

Postimi# A38929

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Destil Hostel (Rr. Qemal Gurnjaku 1001 Tirana, Alba)

Postuar me: Enjte, 10 Korrik, 2014  10:15
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:23
Skadon me: Premte, 10 Korrik, 2015  10:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 12 €
 
Destil është një miks thjeshtësie dhe abstraksioni të cilat mund të eksperimentohen në mënyra të ndryshme. Ky miks funskionesh të cilat ndërthuren më se miri me njëri tjetrin ju ofron mundësinë të ndërveproni në një hapsirë sociale.
Dizajni është perdorur si një instrument për të prodhuar rehati dhe comfort për vizitorët e Destil.
Mund të vini në Destil Hostel në çdo kohë që të dëshironi dhe të nisni ditën me një mëngjes të pasur i cili përfshihet ne çmim dhe përfshin lloje të ndryshme ushqimi.

Per me teper na vizitoni ne faqen tone web: www.destil.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.