Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Bed & Breakfast e Apartamente

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 06 Maj, 2019
TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AMBIENT TE RINOVUAR (BULEVARDI I RI, RRUGA KARL GEGA 22) (ka foto)

 30 €
Merkure, 24 Korrik, 2013
Kerkoj dhome me qera 1+1 per pushime njemujor (Tek medresja)

 100 €
Merkure, 06 Shkurt, 2013
japim garsonjer me qera ne ksamile per pushime (21 dhjetori)

 25