Faqja Kryesore / Shqiperi / Libra, Filma e Muzike

Libra, Filma e Muzike

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 23 Janar, 2019
2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer === 1899 EUR , Whatsapp Chat : +27837724253 (United Kingdom and South Africa) (ka foto)

Pioneer DDJ-SX3 Controller = 550 EUR, Pioneer DDJ-1000 Controller = 550EUR Pioneer XDJ-RX2 = 800EUR (United Kingdom and South Africa) (ka foto)

Enjte, 09 Mars, 2017
Okazion filma, lojra dhe blu ray te ndryshem (Zogu i zi) (ka foto)

Hene, 28 Nentor, 2016
Micro Robert (Ne gjithë Tiranën) (ka foto)

Merkure, 16 Mars, 2016
shes pllaka gramofoni greke me kenge te vjetra (tiran)

Merkure, 30 Dhjetor, 2015
Shes filma, lojra, blu ray te ndryshem (Zogu i zi) (ka foto)

Premte, 28 Gusht, 2015
Shitet liber cmimi 1000 Leke . Nr.cel 0685632272 (Komuna e Parisit) (ka foto)

Hene, 23 Mars, 2015
Kitare Elektrike & Amplifikator (21 dhjetori) (ka foto)

Djele, 12 Tetor, 2014
Libra shqip ne internet!!

Shtune, 06 Shtator, 2014
Shpartallimi.. (ka foto)

Hene, 29 Korrik, 2013
fjalor anglisht -greqisht viti 1907 (21 dhjetori)

Merkure, 29 Maj, 2013
shes (Te Selvia)

Djele, 07 Tetor, 2012
CASIO CZ 101 SINTETIZATOR 300 £ (Tek ish blloku) (ka foto)