Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Makina industriale/vegla

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 08 Prill, 2019
Shes Thike prerese per letra (Kombinat) (ka foto)

 1,500 €
Enjte, 01 Qershor, 2017
Shitet makineri paketimi (Rruga Don Bosko) (ka foto)

 1,000 €
Marte, 26 Prill, 2016
SHITET makine lineare marka Durkopp (ka foto)

 400 LEK
SHITET Syzator Brother me 2 gjilpera dhe 5 fije (ka foto)

 600 LEK
Marte, 05 Janar, 2016
makina qepese profesionale (qender tek albanian university) (ka foto)

 1,200 €
makina qepese profesionale (qender tek albanian university) (ka foto)

 1,200 €
Hene, 17 Qershor, 2013
Makineri tranxhe ceke dhe pjegatrice italiane 3 m (Unaza e Re)

 8,500 €
Makineri (Unaza e Re)

 8,500 €
Marte, 21 Maj, 2013
MAKINE QENDISTARIjE ME SHUME KOKA (00905412562004) (ka foto)

 9,300 €
SHES PAJISJET E NJE FURRE BUKE (ALIDEM)

 1,200,000 LEK
Enjte, 16 Maj, 2013
shes vegla per perpunim alumini (kamez rr. nato)

 4,500 €
Merkure, 27 Shkurt, 2013
macchine da cucire industriali (ka foto)

 12,500 €
Merkure, 23 Janar, 2013
aparat grafi dentare (Laprake)

 1,500 €
Enjte, 13 Dhjetor, 2012
shes vegla pune (vlore) (ka foto)

 -
Djele, 02 Dhjetor, 2012
Shes Pajise Pastiçerie/Byrektore

 1,000 €
Hene, 19 Nentor, 2012
Benc c 180 (Laprake)

 2,480,000 LEK
Benc c 180 (Laprake)

 1,800 €
Djele, 04 Nentor, 2012
furre lyerje dhe pajisje per karroceri makina (tirane)

 -
Marte, 07 Gusht, 2012
shes tranane (ka foto)

 400,000 LEK
shes trapane dhe matrapik

 800,000 LEK
Shes trapane dhe matrapik (ka foto)

 750 LEK