Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Per kuzhinen

Per kuzhinen

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 30 Qershor, 2016
Furr profesionale (21 dhjetori) (ka foto)

 500 €
Merkure, 12 Mars, 2014
sobe me gaz dhe elektrike (pallatet me shigjeta)

 12,000 LEK
Hene, 01 Korrik, 2013
Alb Inox Mjeshtri (ka foto)

 -
Merkure, 19 Dhjetor, 2012
guzhine (kmez tirane) (ka foto)

 4,500 €