Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 07 Korrik, 2020
Shitet biznesi Ferme Gjedhesh (Vore) (ka foto)

 120,000 €
Hene, 30 Shtator, 2019
Jepet me qera ose shitet PALESTER! (ka foto)

 1,300 €
Jepet me qera ose shitet PALESTER! (ka foto)

 1,300 €
Merkure, 13 Shkurt, 2019
SHITET TOKE PER PANELE DIELLORE ME 9 EURO METRI (AKERNI VLORE) (ka foto)

 9 €
Marte, 12 Shkurt, 2019
KERKOHET SHPERNDARES (DISTRIBUTOR) ESKLUZIV NE SHQIPERI DHE KOSOVE PER PRODUKTE PROFES.KOZMET

 -
Premte, 23 Shkurt, 2018
SHITET (21 dhjetori)

 -
Shtune, 17 Shkurt, 2018
Shitet ambient biznesi, me hipoteke, arsye emigrimi, i diskutueshem, Tirane. (Yzberisht, Pallatet e Reja) (ka foto)

 59,000 €
Enjte, 18 Janar, 2018
Shitet aktiviteti Internet & Kancelari (21 dhjetori) (ka foto)

 3,500 €
Enjte, 14 Dhjetor, 2017
OKAZION SHITET BISNESI "Bar kafe" (BULEVARDI ZOGU I)

 59,000 €
Marte, 17 Tetor, 2017
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Hyrja e Kodres se Diellit) (ka foto)

 197,000 €
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, A) (ka foto)

 100,000 €
Shitet Ambient Biznesi: (Perballe Ish Ekspozites, Tirane) (ka foto)

 40,000 €
Premte, 30 Qershor, 2017
SHES BISNESIN (Qyteti Studenti TIRANE)

 -
Shtune, 24 Qershor, 2017
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri) (ka foto)

 235,000 €
Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi) (ka foto)

 1 €
Marte, 06 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi") (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi") (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Hene, 05 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)

 -