Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Elektroshtepiake

Elektroshtepiake

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 18 Shkurt, 2018
Shes frigorifer freskues (Ish stacioni fundi te Tiranes se Re) (ka foto)

 52,000 LEK
Enjte, 29 Qershor, 2017
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori) (ka foto)

 500 €
Merkure, 26 Prill, 2017
Lavtriçe Gorenje (Laprake) (ka foto)

 18,000 LEK
Frigorifer Samsung (Laprake) (ka foto)

 18,000 LEK
Marte, 16 Gusht, 2016
sobe gazi max italiane (Kombinat) (ka foto)

 16,000 LEK
Enjte, 10 Prill, 2014
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (Zogu i zi) (ka foto)

 150 €
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (21 dhjetori) (ka foto)

 150 €
Shtune, 13 Prill, 2013
Shitet Sunny 32' Polsh (Avni Rustemi) (ka foto)

 23,000 LEK
Enjte, 24 Janar, 2013
Shes Makine Qepese Elektrike (Zogu i zi) (ka foto)

 7,000
Shtune, 29 Dhjetor, 2012
Pikura (21 dhjetori) (ka foto)

 60 €
Shtune, 04 Gusht, 2012
OKAZION SHES FRIGORIFER (Zogu i zi)

 15,000 LEK