Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Mobilime/Kozmetike

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 29 Shkurt, 2020
Maskë për fytyrën 3 Kirurgjikale të Lirë (ka foto)

 0 €
Premte, 26 Tetor, 2018
PAISJE PARUKERIE &ESTETIKE CMIME TE ARSYESHME (Tek ish blloku) (ka foto)

 -
Merkure, 21 Mars, 2018
Dollap + Krevat Dopjo (Prane muzeut kombetar (nga pas)) (ka foto)

 200 LEK
Dollap + Krevat Dopjo (Prane muzeut kombetar (nga pas)) (ka foto)

 200 LEK
Enjte, 16 Mars, 2017
shes komplete tavoline +kolltuk*karige per bar cafe (myslym shyri) (ka foto)

 30,000 LEK
Premte, 01 Korrik, 2016
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1) (ka foto)

 20,000 LEK
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1) (ka foto)

 20,000 LEK
Arredim per bar apo restorant (bistro) (Ne qender) (ka foto)

 3,800 €
Hene, 27 Korrik, 2015
Karrike dhe tavolina druri (Qereke ) (ka foto)

 7 €
Premte, 19 Qershor, 2015
Shes nje krevat dopio 1.40 me 2 metra, me hapje me... (konviktet e studenteve) (ka foto)

 250 €
Marte, 02 Qershor, 2015
Shes mobilie kozmetike (21 dhjetori) (ka foto)

 600 €
Shtune, 30 Maj, 2015
8 komplete tavolinash restoranti modest,stili ardeno (Tek fusha Ali Demi) (ka foto)

 72,000 LEK
Premte, 27 Qershor, 2014
Ofrojm Rafte per Dyqane, Magazina dhe per c'do lloj biznesi tjeter bashke me montimin (Zogu i zi)

 1 LEK
Merkure, 21 Maj, 2014
Shes Lavatest dhe Poltron parukerie (21 dhjetori) (ka foto)

 30 LEK
Merkure, 26 Mars, 2014
dhome gjumi (afer qytetit te studentit) (ka foto)

 50,000 LEK
Merkure, 12 Mars, 2014
rafte librash (pallatet me shigjeta) (ka foto)

 5,000 LEK
komplet kolltukesh (pallatet me shigjeta) (ka foto)

 30,000 LEK
Shtune, 28 Shtator, 2013
shes paisje kozmetike (ka foto)

 200,000 LEK
Merkure, 25 Shtator, 2013
rafte librash dhe mbajtese tv (pallatet me shigjeta) (ka foto)

 5,000 LEK
Hene, 08 Prill, 2013
Bibllioteke (Rruga Don Bosko) (ka foto)

 90,000 LEK
Premte, 15 Shkurt, 2013
Shiten pajisjet e nje berberaneje. (prane Vizion Plus TV)

 -
Shiten pajisjet e nje berberaneje. (prane Vizion Plus TV)

 -
Marte, 18 Dhjetor, 2012
shiten paisje zyre (EGT Tower)

 500,000 LEK
Marte, 04 Dhjetor, 2012
KOLLTUQE (MISTO MAME)

 100 LEK
Enjte, 29 Nentor, 2012
Kolltuqe Lekure (Tek ish blloku) (ka foto)

 650 €