Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A40993

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurse Matematike! (Tek unaza e re)

Postuar me: Premte, 17 Korrik, 2015  04:12
Skadon me: Djele, 25 Tetor, 2015  03:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Të dashur studentë, maturantë dhe nxënës!

“Mathematics & English World Center”
Ofron kurse matematike për të gjitha nivelet.
Kursi zhvillohet në gjuhën shqipe ose në anglisht, sipas kërkesës Tuaj!

Rruga Teodor Keko (Unaza e Re, Astiri)
Nga e hëna deri të premten 09:00-20:00, (fundjavë 10:00 – 18:00)
Eksperienca dhe përkushtimi jonë do të jetë suksesi Juaj.

Për çdo informacion, jeni të lutur të kontaktoni në:
Nr.cel: 0697773832
e-mail: matematika.alb@gmail.com

Jeni të mirëpritur, ju faleminderit!
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.