Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 26 Shtator, 2015
Kurse Pikture & Laborator Artistik (Rr. Gjon Buzuku, Mbas V. Gold Tirane) (ka foto)

Merkure, 02 Shtator, 2015
kurs pikture dhe skulpture (liqeni i thate) (ka foto)

Enjte, 23 Korrik, 2015
KURSE MATEMATIKE ME PROFESIONALISTE (NE VARESI TE RRETHANAVE!)

Premte, 17 Korrik, 2015
Kurse Matematike! (Tek unaza e re)

Shtune, 22 Mars, 2014
Kurse Matematike! (Tek unaza e re)

Shtune, 14 Shtator, 2013
Praktike Juridike (Ledio&Studentet) (Tek medresja) (ka foto)

Hene, 08 Tetor, 2012
Kurese Matematike per vitin 2012-1013

Merkure, 19 Shtator, 2012
Ofroj kurse per nxenesit nga klasa e pare ne te nente (prane shkolles "Petro Nini Luarasi")

Enjte, 13 Shtator, 2012
ITKids Afterschool Program (Rr. e Elbasanit) (ka foto)

Premte, 03 Gusht, 2012
KURS TRAJNIM PËR KONKURSIN E UNIVERSITETIT TË SPORTEVE (KLUBI I SPORTIT PARTIZANI)