Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Formime profesionale

Postimi# A39754

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurs pikture, vizatimi artistik, skulpture. (Komuna e Parisit)

Postuar me: Merkure, 17 Shtator, 2014  22:53
Permiresuar me: Shtune, 20 Qershor, 2015  06:49
Skadon me: Premte, 26 Dhjetor, 2014  21:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Zhvillojme kurse Pikture, Vizatim artistik, ku pervec kuptimit te elementeve dhe parimeve te artit figutrativ ,nje rendesi e vecante i jepet pervetesimit te teknikave te pikturimit, si akuarelit, tempera, lapasit, karbonit, e penes. Plastika apo hapi i pare i njohjes me formen tredimesionale ne hapesire, eshte nje pjese mjaft interesante qe ne ofrojme ne studion tone. Kursi eshte i organizuar dy herene jave x 90minuta seanca, per 5000 leke te rinj ne muaj. Ky cmim perfshin edhe materialet qe studenti do te konsumoje gjate kursit.( leter, laps, ryshme. balte qeramike etj), Gjithshka e programuar dhe e pershtatur me kerkesen tuaj.
Jeni te mirepritur qe nga dt. 19. 9. 2014.e ne vazhdim .Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.