Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Leksione private

Postimi# A37139

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ofroj kurse Matematike (21 dhjetori)

Postuar me: Shtune, 08 Shkurt, 2014  19:36
Permiresuar me: Marte, 13 Maj, 2014  11:57
Skadon me: Hene, 19 Maj, 2014  20:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ofroj kurse Matematike per nxenesit e 9-vjecares dhe te gjimnazit.
Pregatitje per maturantet.
Cmimi i arsyeshem.

Cel: 0693706979
E-mail: elisa2912@live.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.