Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Leksione private

Leksione private

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 17 Korrik, 2015
Matematike (Tek unaza e re)

Shtune, 08 Shkurt, 2014
Ofroj kurse Matematike (21 dhjetori)

Djele, 01 Shtator, 2013
KURSE TE MESIMIT TE MATEMATIKES DHE FIZIKE (Tek fusha Ali Demi)

Enjte, 29 Gusht, 2013
Tirane

Premte, 02 Gusht, 2013
kurse per piano (Rruga Don Bosko)

Enjte, 25 Prill, 2013
Kurs i gjuhes angleze i pershtatur sipas kerkesave individuale te nxenesit. (Rr. Elbasanit)

Enjte, 07 Mars, 2013
leksione private per amvisa per gatime te ndryshme

Hene, 21 Janar, 2013
Kurse KIMIE & BIOLOGJIE (RR.Elbasanit)

Hene, 14 Janar, 2013
MATEMATIKE Pregatitje per Matura Shteterore dhe Provimet e lirimit (Tek fusha Ali Demi)

Djele, 09 Dhjetor, 2012
Ofrojme kurse matematike (21 dhjetori)

Premte, 28 Shtator, 2012
Në ndihmë të të gjithë brezave, Instituti i Trajnimeve dhe Karrierës ju ofron këto shërbime

Premte, 21 Shtator, 2012
TK Albania ofron trajnime per kontabilitetin Praktik,

ITKids ju vjen ne ndihme te gjithe prindereve dhe femijeve duke jua bere gjithshka me te lehte dhe m

Enjte, 20 Shtator, 2012
Në ndihmë të të gjithë brezave

Merkure, 19 Shtator, 2012
Kurs per lendet e Fakultetit Ekonomik

ITKids

ITKids

Hene, 30 Korrik, 2012
KURSE MESIMI MATEMATIKE (Tek fusha Ali Demi)