Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Kurse muzike/danci

Postimi# A40316

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KURSE PËR PIANO (TIRANË)

Postuar me: Hene, 11 Maj, 2015  20:02
Permiresuar me: Djele, 17 Maj, 2015  22:06
Skadon me: Merkure, 19 Gusht, 2015  20:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Dipllomuar në piano në konservatorin e Parmës në Itali, ofroj kurse për piano dhe solfezh për të gjitha moshat.

PAKETA MUJORE
4 orë në muaj – 3.500 lek
6 orë në muaj – 5.000 lek
8 orë në muaj – 7.000 lek
10 orë në muaj – 8.000 lek
12 orë në muaj – 10.000 lek

Për informacione të tjera mund të më kontaktoni nëpërmjet telefonit ose email-it Cel. 0699784953. email: sandi.ideapiano@alice.itVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.