Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A54760

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Contact Center ofron kurse anglisht (Tek unaza e re)

Postuar me: Djele, 29 Janar, 2017  07:09
Skadon me: Marte, 09 Maj, 2017  08:09
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Contact center ofron kurse anglishteje vetem 25 mij lek muaj per the rritur dhe 15 mij per femije ,metoda bashkekohore mjaft cilesore dhe mesimi zhvillohet e be fundjave , gjithashtu ofrojm pergatitje TOEFL, TOIC, IETLS , vendodhja ne astir perball karburant kastratitVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.