Faqja Kryesore / Shqiperi / Elektronike / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 02 Dhjetor, 2019
Black Folding Ebike Electric Bike 48V (Qendra Kristal) (ka foto)

Merkure, 26 Dhjetor, 2018
Frigorifere te ndryshem (ka foto)

Shtune, 04 Gusht, 2018
Hekur me kaldaje Italian, kapacitet deri ne 3.5 litra (21 dhjetori) (ka foto)

Marte, 11 Prill, 2017
Okazion karikues baterish JIABAO A-612 (Zogu i zi) (ka foto)

Hene, 28 Nentor, 2016
CD Instalimi (21 dhjetori) (ka foto)

Merkure, 21 Shtator, 2016
Gjenerator wmf 3.4 kw (Tek Fresku) (ka foto)

Djele, 13 Shtator, 2015
Shes (M?SHYRI) (ka foto)

Hene, 17 Gusht, 2015
mini pjano zimmermann (Tek medresja) (ka foto)

Hene, 03 Gusht, 2015
Gjenerator, Stabilizator Tensioni, Ups/Inverter, Ndricues Led, Solar Panel (ka foto)

Merkure, 03 Qershor, 2015
GARRETT GTI 2500 (21 dhjetori) (ka foto)

Marte, 21 Prill, 2015
Tirane, shes Lojra per PC Nintendo Wii 150 Euro

Enjte, 18 Dhjetor, 2014
Fotokopje (21 dhjetori)

Hene, 27 Janar, 2014
Shes Printer BROTHER DCP 7010L (Zogu i zi) (ka foto)

Hene, 14 Tetor, 2013
aparat spitalor cpap (Tek fusha Ali Demi)

Djele, 15 Shtator, 2013
Stativ prefesional kamere (21 dhjetori)

Shtune, 14 Shtator, 2013
Korg Triton Classic+Jaz Driver+CD Rom 52,000 leke (Tek Ministria e Drejtesise) (ka foto)

Hene, 10 Qershor, 2013
Sistem Alarmi

Enjte, 23 Maj, 2013
Printer Espon Stylus

Play Station 3

Shtune, 11 Maj, 2013
Fotokopje Toshiba 205

Xbox 360

Enjte, 25 Prill, 2013
i-pod dhe Mp4

Printer

Premte, 19 Prill, 2013
Fotokopje Rico

Premte, 12 Prill, 2013
Okazion shes Salle interneti 1750 euro i diskutueshem (Tek fusha Ali Demi)