Faqja Kryesore / Shqiperi / Elektronike / Celular e aksesore

Celular e aksesore

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 18 Tetor, 2020
Me shumicë Apple iPhone 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max dhe Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max pë (Qendra Kristal) (ka foto)

 900 €
Marte, 07 Korrik, 2020
Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max për shitje me shumicë çmimi. (Laprake) (ka foto)

 650 €
Enjte, 13 Shkurt, 2020
Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi. (Qendra Kristal) (ka foto)

 650 €
Hene, 02 Dhjetor, 2019
Brand new iphone x 64gb (Qendra Kristal) (ka foto)

 300 €
Brand new Samsung galaxy s10+ (ka foto)

 550 €
Brand new iphone 11 pro Max (ka foto)

 1,000 €
Enjte, 10 Tetor, 2019
Apple iPhone 11 Pro 64GB = $600, iPhone 11 Pro Max 64GB = $650, iPhone 11 64GB = $470 (Rustenburg, South Africa) (ka foto)

 400 €
Shtune, 08 Qershor, 2019
Apple iPhone X/XS/XS Max WhatsApp +447841621748 Samsung S10e/S10 355 EUR (ka foto)

 355 €
Marte, 25 Korrik, 2017
Okazion SAMSUNG Fast Charge **** Wireless i zi + Adapter **** TYPE C (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion SAMSUNG Fast Charge **** Wireless i bardhe + Adapter **** TYPE C (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion Adaptor Wireless Charger **** TYPE C (Zogu i zi) (ka foto)

 800 LEK
Shtune, 24 Qershor, 2017
Adaptor Wireless Charger **** Per Te Gjithe Ajfonet edhe tabletat (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Merkure, 12 Prill, 2017
Okazion Kufje Samsung EO-EG920BW (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion SAMSUNG Fast Charge **** Wireless+Adapter **** per Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7/7P (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion SAMSUNG Fast Charge Wireless+Adapter **** per Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7/7P (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion karikues SAMSUNG Fast Charge **** Wireless white Pad (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion karikues SAMSUNG Fast Charge **** Wireless black Pad (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Marte, 11 Prill, 2017
Okazion kellef LG V20 polikarbonat plastik me 2 shtresa ngjyre gri metalixato (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion kellef LG V20 polikarbonat plastik me 2 shtresa ngjyre gri (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion kellef LG V20 polikarbonat plastik me 2 shtresa ngjyre floriri (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Hene, 10 Prill, 2017
Okazion kellef LG V10 polikarbonat plastik me 2 shtresa ngjyre gri (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion kellef LG V10 polikarbonat plastik me 2 shtresa e kuqe (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion kellef LG V10 polikarbonat plastik e bardhe me 2 shtresa (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Marte, 21 Mars, 2017
Okazion kase per LG V10 polikarbonat, plastik e zeze edhe silikon me 2 shtresa (Zogu i zi) (ka foto)

 -
Okazion xham mbrojtes i temperuar 9H me hark 3D i bardhe per Samsung galaxy S7 edge (Zogu i zi) (ka foto)

 -