Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / bar - restorant - hotel

bar - restorant - hotel

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 02 Janar, 2021
Kërkojme Banakjere f dhe kamarjere f

Hene, 14 Dhjetor, 2020
Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj) (ka foto)

Hene, 05 Tetor, 2020
Kerkoj kamariere per zvicerr

Enjte, 26 Shtator, 2019
kerkoj te punesoj Sanitare me kohe te plote (Zona shkolla Petro Nini) (ka foto)

Enjte, 19 Shtator, 2019
RECEPSIONIST/E NE HOTEL (Tek ish blloku) (ka foto)

Marte, 03 Shtator, 2019
oferta pune hoteliere (ka foto)

Djele, 14 Tetor, 2018
kerkoj femer per pune ne itali

Enjte, 21 Shtator, 2017
Receptionist,Bartender,Chefs/cook,Housekeeper & Cleaner,waiter /waitress & others Needed (Uk,London) (ka foto)

Merkure, 09 Gusht, 2017
Punëtorët e hotelit duhet jashtë vendit (ka foto)

Hene, 07 Gusht, 2017
kerkoj nje femer per pune ne ulqin dhe suedi (peje ulqin suedi)

Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi)

Djele, 20 Nentor, 2016
Punësim (Komuna e Parisit) (ka foto)

Premte, 20 Dhjetor, 2013
Kamarier Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba) (ka foto)

Marte, 19 Nentor, 2013
hi

Hene, 14 Tetor, 2013
Kamarier Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba)

Recepsionist (M), Hotel Green House (Rr.Jul Variboba)

N/d Kuzhinier,Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba)

Bar kafe Big Ben (Rruga ali Demi perball shkolles)

Marte, 02 Prill, 2013
Bar Restorant Green House kerkon kamarier (Rr"Jul Variboba") (ka foto)

Merkure, 27 Mars, 2013
Green House kerkon Kuzhinier (Rr"Jul Variboba") (ka foto)

Shtune, 23 Mars, 2013
Krye-Kamarier (Tirana International Hotel) (ka foto)

Marte, 29 Janar, 2013
Green House Bar Restorant kerkon Guzhinjer me eksperience pune (Rr"Jul Variboba) (ka foto)

Enjte, 17 Janar, 2013
Kamarier/e Green House (Rr"Jul Variboba)

PLATINIUM paga 500 deri 1000 euro+ bonus (Tek ish blloku)

Marte, 13 Nentor, 2012
Kerkojme nje person per krepa dhe Fast food (Rr.Kavajes)