Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / zyre - sekretari

zyre - sekretari

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 30 Korrik, 2019
Kesson Group Albania is hiring (1) Junior Teacher Placement / Recruiting Coordinator (Rruga e Dibres, Tirane)

Merkure, 10 Tetor, 2018
Kesson Group Albania is hiring (2) Junior Teacher Placement / Recruiting Coordinators (Rruga e Dibres, Tirane) (ka foto)

Enjte, 06 Korrik, 2017
Stafi i pritjes dhe hoteleve (Kombinat) (ka foto)

Enjte, 06 Nentor, 2014
Kerkojme asistent/segretare

Premte, 25 Korrik, 2014
SHOQERUESE E DREJTORIT (TIRANE)

Hene, 15 Korrik, 2013
ProMarketing kerkon Recepsioniste (Ngjitur me gjimnazin P.N.Luarasi, Tr) (ka foto)

Enjte, 04 Korrik, 2013
Kerkohet perkthyes/e (Tek ish blloku)

Merkure, 03 Korrik, 2013
Firma "Pirraci-U6 " kerkon sekretare (Kamez,Km 3)

Enjte, 20 Qershor, 2013
Ofert Pune Asistente Zyre (Kombinat)

Marte, 19 Mars, 2013
ProMarketing shpall te lire pozicionin e punes si Recepsioniste (Ngjitur me gjimnazin P.N.Luarasi, Tr)

Hene, 01 Tetor, 2012
OFROJ VEND PUNE MENAXXHER TRANSPORTI DHE SEKRETARE ADMINISTRATIVE

Premte, 24 Gusht, 2012
Menaxhere Zyre (Blvd."Dëshmorët e Kombit", Twin Towe)