Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / industri - artizanat - transport

industri - artizanat - transport

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 11 Dhjetor, 2019
Kerkojme rrobaqepse (selite)

Premte, 19 Tetor, 2018
Mobileri kerkon te punesoje nje usta me... (Ish uzina traktori )

Premte, 15 Janar, 2016
Ofroj pune PRESTAR (Autostrada Tirane Durres)

Merkure, 11 Mars, 2015
kerkoj shofer

Merkure, 26 Mars, 2014
Modeliste

Enjte, 25 Tetor, 2012
Transport brenda dhe jashte vendit. (Tirane)