Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / menaxher - drejtues

menaxher - drejtues

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 20 Shtator, 2020
PUNË NGA SHTËPIA, vetëm 1 orë në ditë që të arrini fitime të kënaqëshme (Tek unaza e re) (ka foto)

Enjte, 11 Maj, 2017
Kerkojme Drejtor te Burimeve Njerezore (Rezidenca Kodra e Diellit 2) (ka foto)

Merkure, 19 Prill, 2017
Kerkohet Menaxher Projekti (Rezidenca Kodra e Dielliy) (ka foto)

Merkure, 25 Maj, 2016
Menazher/e Show Room, shites/e, Arkitekt/e dhe Agjen shtijesh (Tek zona Casa Italia)

Premte, 19 Shkurt, 2016
Tirane, ofroj vend pune Manaxher Shitjesh (Tek unaza e re)

Enjte, 23 Korrik, 2015
Menaxher Projekti (Kopshti botanik)

Marte, 25 Shkurt, 2014
kerkes ofert

Djele, 02 Qershor, 2013
FM GROUP ALBANIA (ka foto)

Hene, 04 Shkurt, 2013
Menaxher / Recepsionist (Rruga Qemal Stafa nr. 206)

Djele, 28 Tetor, 2012
OFROJ VEND PUNE MENAXHER MARKETINGU NE SHQIPERI

Marte, 28 Gusht, 2012
KERKOJME BASHKEPUNETOR/E (ka foto)