Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Postimi# A69314

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dyqan me qera ne Don Bosko! (Don Bosko)

Postuar me: Shtune, 12 Janar, 2019  13:21
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Hene, 22 Prill, 2019  14:21
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 350 €
 
Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perbere nga 2 ndarje dhe 1 tualet. Ka askes hyrje nga dy anet e tij. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem. Ka lartesi 4.3m. Hapesira dhe vendndodhja e bejne te pershtatshem per cdo lloj sherbimi apo aktivitet biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ110119-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB