Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Ligjore

Ligjore

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 09 Dhjetor, 2014
kerkoj pasaport (tiran)

Merkure, 10 Shtator, 2014
Praktike Juridike Ledio & Studentet (Tek medresja) (ka foto)

Marte, 14 Janar, 2014
Studio Ligjore ofron sherbime avokatie (Bulevardi "Gjergj Fishta")

Enjte, 09 Janar, 2014
Ne mbledhim borxhe te prapambetura (Tek ish blloku)

Ofrojme sherbime ligjore per biznese (Tek ish blloku)

Djele, 06 Janar, 2013
Marr persiper,supervizime dhe Kolaudime

Premte, 14 Shtator, 2012
Ne mbledhim borxhet tuaja! (Tek ish blloku)