Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Babysitter

Postimi# A55222

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kujdes per femijet ne zvicerr (Lozan zvicerr)

Postuar me: Djele, 19 Shkurt, 2017  16:55
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:43
Skadon me: Marte, 30 Maj, 2017  17:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkojm nje femer per tu kujdesur per femijet tan ne zvicerr paguaj bileten banimin e ka ne shtepin ton dhe rroga 700 franga
Mundet te jet nga Shqipria Maqedonia te cilet kan levizje te lir ne europVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.