Faqja Kryesore / Shqiperi / Eventet

Postimi# E1565

01 Jan, 20 - 01 Dhjet, 20
Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Grupi Rinor "Humanizmi është vlerë"

Postuar me: Premte, 21 Shkurt, 2020  21:49
Permiresuar me: Shtune, 22 Shkurt, 2020  06:50
Skadon me: Enjte, 21 Maj, 2020  22:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Grupi Rinor "Humanizmi është vlerë" nje grup te rinjsh i krijuar sefundmi per t'iu ardhur ne ndihme njerzve ne nevoje dhe jo vetem por rendesi e misionit tone është dhe solidarizimi qe deshirojme t'iu japim njerezve, kryesisht te rinjve që te behen pjese e kauzave sociale dhe te ndihmojme njeri-tjetrin.

Bëhuni pjese e jona duke aplikuar ne formularin e meposhtem te e-mailVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.