Faqja Kryesore / Shqiperi / Eventet

Postimi# E1516

05 Nent, 18 - 01 Nent, 19
Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Njoftim martese (Tirane)

Postuar me: Hene, 05 Nentor, 2018  23:47
Skadon me: Djele, 03 Shkurt, 2019  23:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam nje vajze nga Tirana e moshes 43 vjece. Jam me profesion Estetiste. Kam punuar ne emigracion ne profesionin tim dhe jam kthyer perfundimisht ne Tirane. Jeta ne emigracion dhe neglizhenca , jane aresyeja qe nuk jam e martuar.
Do te deshiroja te njihesha per martese me nje burre me qellime serioze, familjar dhe ne moshen time ose me i madh nga une.
Kontakti do te jete nepermjet adreses se e-mailit: jeta75.tirana@hotmail.com
ose Jeta75@yahoo.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.