Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Te tjera ne shitje

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 16 Nentor, 2014
Shitet apartament (Tek unaza e re, Tirane)

 -
Djele, 19 Tetor, 2014
shes shpi te rrafshuar pa mules me 230m2 tok (komuna rrethina mbrapa edinjo restor, Shkoder)

 22,000 €
Enjte, 10 Korrik, 2014
Tirane, shesim Objekt dhe Truall ne Komunen Petrele. ( ne Komunen Petrele., Tirane) (ka foto)

 120 €
Premte, 16 Maj, 2014
Shes toke ne ne Dober Koplik (Dober, Shkoder) (ka foto)

 50 €
Merkure, 19 Mars, 2014
Vlore, shesim Truall ne Fshatin Tragjas (Fshatin Tragjas, Tirane) (ka foto)

 50 €
Marte, 04 Mars, 2014
shitet furre buke,hyrje 1+1 dhe truall (Sarande, Sarande) (ka foto)

 55 €
Hene, 30 Shtator, 2013
Shitet ose jepet me qera ndertesa 200m2, i pershtatshem per zyra e aktivitete te tjera (Durres) (ka foto)

 -
Marte, 03 Shtator, 2013
shes Garazhin (Komuna e Parisit, Tirane)

 15,000 €
Marte, 13 Gusht, 2013
OKAZION : kemi per te shitur 1 shtepi 5 kateshe ..... (TRECESMA, Durres) (ka foto)

 400,000 €
Djele, 28 Korrik, 2013
Komplot për shitje Bërnicë e Potmshe Pristhinë ( Bërnicë e Poshtme, Prishtine)

 -
Hene, 24 Qershor, 2013
Kerkoj shtepi banimi ne katin e tret ose te kater te kohes se Enverit (Brenda ne qytetin e durresit, Durres)

 35 €
Marte, 18 Qershor, 2013
Shes Garazhd (Tek ish blloku, Tirane)

 20,000 €
Djele, 16 Qershor, 2013
Shes toke (Rr.Elbasanit, Tirane)

 60 €
Merkure, 29 Maj, 2013
Shes Hotel KOTONI B+B (Palorto, Gjirokaster)

 200 €
Premte, 05 Prill, 2013
Rezidenca elegante "Prestige" (Golem-Kavajë, Kavaje) (ka foto)

 400 €
Enjte, 21 Shkurt, 2013
Garzoniere 54m2 (BERAT, Berat) (ka foto)

 30,000 €
Premte, 08 Shkurt, 2013
Shes shtepi 2 kateshe, plus dyqan (Tapize, afer Hotel "Brama", Tirane)

 -
Merkure, 06 Shkurt, 2013
shkembehen apartamente ne sarande me apartamente ne tirane (Tirane)

 14
Shtune, 01 Dhjetor, 2012
okazion (Palorto, Gjirokaster)

 30,000 €
Shtune, 24 Nentor, 2012
Tirane, shes Garazh ne Rr. Ismail Qemali, zona bll... (Tirane) (ka foto)

 35,000 €
shes makinri per lidhje duhani (Shkoder)

 -
Premte, 23 Nentor, 2012
ndertese 1kateshe (Kombinat, Tirane)

 40,000 €
Premte, 09 Nentor, 2012
SHITET GARAZH PER AUTOVETURE I MBYLLUR POSHTE NJE PALLATI TE RI: (PAS ATSH-se., Tirane)

 15,000 €
Marte, 23 Tetor, 2012
www.portaliprona.com (Ferizaj, Ferizaj)

 -
Djele, 07 Tetor, 2012
Shes furrë buke me dru,truall,hyrje 1+1,Sarandë (sarande, Sarande) (ka foto)

 75 €