Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A73674

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet garazhd tek kompleksi Green City (Unaza e re)

Postuar me: Enjte, 23 Maj, 2019  13:57
Skadon me: Shtune, 31 Gusht, 2019  13:57
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 5,000 €
 
Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re. Sip 24 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines. Me dokumentacion te rregullt. Cmimi : 5.000 Euro.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB