Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A61308

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Parking në shitje (rruga “Hasan Riza Pasha”)

Postuar me: Merkure, 10 Janar, 2018  13:58
Skadon me: Premte, 20 Prill, 2018  14:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.

🏷Çmimi është i negociushëm.

--------------------------------
▶Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.