Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A60580

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
http://homeplus.al/property/shitet-truall-tek-rruga-ura/ (Rruga Ura)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  13:41
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  13:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 100,000 €
 
Shitet truall me ambient banimi ne Rrugen Ura, prane komisariatit Nr. 4. Trualli ka siperfaqe 263.5 m2 dhe siperfaqe ndertimi 78.6 m2. Hapesirat jane te bollshme dhe te pershtatshme per cdo lloj ndertimi komercial apo rezidencial. Trualli eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacione si dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : AZ211117-02
http://homeplus.al/property/shitet-truall-tek-rruga-ura/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.