Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A54004

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa ( Rr. Qemal Stafa)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:20
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:04
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,000,000 €
 
Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Hoteli eshte i perbere nga 4 kate dhe ka siperfaqe totale 400 m2. Ne perberje ka 8 dhoma, 3 korridore, 8 tualete dhe ne katin e pare ka nje bar-restorant. Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe totalisht i mobiluar. Ndodhet ne lokacion primar dhe ne nje zone te zhvilluar. Me dokumenta te rregullta.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 1.000000 euro.
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.