Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Postimi# A75139

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg (Ura Dervishbeg )

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  15:47
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  15:47
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 42,000 €
 
Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 28 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet.

– Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar

– Eshte i shtruar ne pllake

– Eshte i pajisur me vetrate xhami per reklamim sa me te mire

– Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme

– Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si zyre, lokal, butik, parukeri etj.

CMIMI: 42’000 €

————————————–

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570

Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB