Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Postimi# A81092

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 340 m² 1.200.000 Euro (Zogu I Zi) (Zogu I Zi)

Postuar me: Merkure, 12 Shkurt, 2020  14:43
Skadon me: Premte, 22 Maj, 2020  15:43
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,200,000 €
 
Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore , prane Zogut te zi. Me nje siperfaqe ndertimi prej 240 m2 dhe siperfaqe verande prej 100 m2, Ofrohet mundesia per zhvillimin e cfaredo lloj aktiviteti. Kjo hapesire eshte e investuar detaje dhe eshte fasade xhami 23 m2 . Cmimi: 5000 Euro/M2
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.