Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 08 Maj, 2019
Vilë 3-katëshe për shitje në Velipojë (Velipoje , Shkoder) (ka foto)

 180,000 €
Tokë + shtëpi për shitje në Grudë (Grude e Re , Shkoder) (ka foto)

 60,000 €
Merkure, 01 Maj, 2019
SHITET VILA (RRUGA GJON E NDRECI PENDAVINI 15 KORCE, Korce) (ka foto)

 550 €
Shtëpi private në shitje në Rus (Rus , Shkoder) (ka foto)

 190,000 €
Marte, 30 Prill, 2019
Vilë tre-katëshe në shitje te Poçeria (Poçeria, Shkoder) (ka foto)

 250,000 €
Shtune, 27 Prill, 2019
Shtëpi private në shitje në Velipojë (Velipoje , Shkoder) (ka foto)

 100,000 €


🔥🔥🔥Shitet ose jepet me qira super prone🔥🔥🔥 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 250,000 €
Premte, 26 Prill, 2019
Shtëpi private dhe truall në shitje në Melgushë (Melgushe, Shkoder) (ka foto)

 4,000,000 LEK
Merkure, 24 Prill, 2019
Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve (Mahalla e Cakajve, Shkoder) (ka foto)

 5,200,000 LEK
Shtëpi private në shitje tek Ura e Thive (Ura e Thive , Shkoder) (ka foto)

 130,000 €
Hene, 22 Prill, 2019
Shtëpi private për shitje në Dërgut (Dergut, Shkoder) (ka foto)

 80,000 €
Marte, 16 Prill, 2019
Zbritje Drastike Cmimi -2000 Euro (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 99,000 €
Zbritje Drastike Cmimi -2000 Euro (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 99,000 €


Shitet Super Vile ne Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1 €
Shtune, 13 Prill, 2019
Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg” (Ura Dervishbeg , Shkoder) (ka foto)

 60,000 €
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk (Bahçallek , Shkoder) (ka foto)

 77,000 €
Marte, 09 Prill, 2019
Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula” (Lagjja Mar' Lula , Shkoder) (ka foto)

 120,000 €
🏠Shitet shtepi pushimi 2 kateshe (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 113,000 €
Hene, 08 Prill, 2019
Vile ne Divjake (Lagja Nr 2, Lushnje) (ka foto)

 230,000 €
Truall dhe shtëpi private dy-katëshe në shitje në Perash (Perash , Shkoder) (ka foto)

 6,900,000 LEK
Shtune, 06 Prill, 2019


🏠Shitet Shtepi private (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 65,000 €
Enjte, 04 Prill, 2019
Shtëpi private 2-katëshe në shitje (rruga ToninArapi , Shkoder) (ka foto)

 180,000 €
Shtune, 30 Mars, 2019
Objekt për shitje në Velipojë. (Velipoje , Shkoder) (ka foto)

 160,000 €
Premte, 29 Mars, 2019
Shtëpi private për shitje në Dërgut (Dergut, Shkoder) (ka foto)

 80,000 €
Enjte, 28 Mars, 2019
Shtëpi private në shitje në Tophanë. (Tophane , Shkoder) (ka foto)

 83,000 €