Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A81496

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET VILE,ME VEND PARKIMI+DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE (Tek spitali)

Postuar me: Marte, 25 Shkurt, 2020  18:17
Skadon me: Enjte, 04 Qershor, 2020  19:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 200,000€
 

 

VILA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE NE GJENDJE MJAFT TE MIRE.
AJO ESHTE E ORGANIZUAR NE KATIN E PARE ME DYQAN,I CILI SHIKON NGA RRUGA KRYESORE,NDERSA PJESA TJETER DUBLEX,KATI I DYTE DHE I TRETE I BANIMIT,TE CILAT JANE APARTAMENTE.
KA NJE VENDODHJE MJAFT TE MIRE,PRANE SPITALIT,POLICISE,MARKETEVE DHE STACIONIT TE AUTOBUZAVEVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.