Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A63922

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet shtepi private ne qender te Sarande (Qender Sarande)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  19:15
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  19:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 240,000 €
 
Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga me te shumekerkuarat me mundesira shume te mira per zhvillim aktiviteti. Siperfaqia e truallit eshte 108 m2. Kati I pare perbehet nga nje ambjent 72 m2, I cili eshte I ndare duke permbajtur nje dyqan 42 m2 dhe nga nje garsonjer 30 m2, te dyja me qera aktualisht. Kati I 2 perbehet nga nje ambjent 72 m2, I dhene me pare per disa vite si nje laborator klinik dhe aktualisht eshte nje shtepi banimi te tipit 2+1. Kati I trete eshte I perbere nga nje shtepi banimi te tipit 1+1 me nje verande te madhe nga pas si dhe nje ballkon te bollshem me nje siperfaqe prej 77 m2, I cili eshte perdorur kryesisht si shtepi me qera gjate muajve te veres dhe ne disa raste dhe gjate vitit. Te treja hyrjen jan te mobiluara krejtesisht me menyre bashkohore. Eshte nje godine e ndertuar gjate vitit 2004 me te gjitha dokumentacionet perkatese si dhe hipoteken e cdo kati me vete.Per me teper mund te kontaktoni te nr I telefonit 0695528321.

Cmimi 240.000 EuroVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB