Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A98289

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 158 m² (Rruga e Kosovarëve) (Rruga e Kosovarëve)

Postuar me: Premte, 11 Qershor, 2021  12:11
Skadon me: Djele, 19 Shtator, 2021  12:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1€
 
Shitet Apartament 3+1 i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve, ne nje ndertim te ri .

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 158 m2.

Disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 3 dhoma gjumi ku njera dhome eshte me garderobe, 2 tualete , 2 ballkone.

Kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar.

Cmimi: sipas kerkeses.

Faze suvatimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.