Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A83412

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
๐Ÿฅ‡Kompania Extra ofron per shitje (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 23 Maj, 2020  12:05
Skadon me: Hene, 31 Gusht, 2020  12:05
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 250,000 โ‚ฌ
 

๐ŸคฉVila private me pishine private๐Ÿ–
๐ŸŒhttps://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9733482
โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”

๐Ÿ“Kompleksi eshte i pozocioniar Gjerana 1 ,Ulqin

๐Ÿ“Sip totale 250m2
๐Ÿ“Sip ndertimi 180m2

๐Ÿ› 3 dhoma gjumi
๐Ÿ›‹ 1 sallon
๐Ÿฝ 1 kuzhine
๐Ÿ› 3 wc
๐ŸŒ… 2 ballkone

โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”

๐Ÿ’ถCmime e vilave fillojne 250.000โ‚ฌ

โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”

โœ…Sistem sigurie dhe mirembajtje
โœ…Ndertim me cilesi maksimale me kushte bashkohore.
โœ…Mundesi blerje me keste dhe mundesi kleringu.

โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”

๐Ÿ“ฒKontakto Adminsitrotorin e Agjensise
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp.

โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”โ€”
๐Ÿ‘‰๐ŸปExtraยฎ๏ธ
The Real Estate CopmanyVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB