Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 28 Gusht, 2021
Tek Kodra e Diellit shiten 3 apartamente me tipologji 2+1+verande (Kodra e diellit, Tirane) (ka foto)

 -
Apartament 2+1 për shitje në Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 40,400 €
Premte, 27 Gusht, 2021
Apartament 2+1+garazhd, "Kompleksi Green City, Shitje (Astir, Tirane) (ka foto)

 -
🏡 Shitet apartament 2+1! (Tirane, Shkoder) (ka foto)

 95,000 €
🏡 Shitet apartament 2+1! (Tirane, Shkoder) (ka foto)

 105,000 €
🏡 Shitet apartament 2+1! (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 100,000 €
Enjte, 26 Gusht, 2021


Apartament 2+1 për shitje në Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 75,530 €
Ne shitje apartament 2+1+ballkon, me hipoteke, Astir (Astir, Tirane) (ka foto)

 76,000 €
🏡 Shitet super apartament 2+1! (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 240,000 €
Merkure, 25 Gusht, 2021
Apartament 2+1 për shitje në Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 76,500 €
Ne shitje apartament 2+1 i mobiluar dhe me hipteke, ish parku i autobuzave (ish parku i autobuzave, Tirane) (ka foto)

 90,000 €
Ne shitje Apartamente 2+1, tek Mine Peza, PAGESE ME KESTE! (mine peza, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje apartament 2+1, 88 m2, tek 21 Dhjetori (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 75,000 €
Marte, 24 Gusht, 2021


Apartament 2+1 për shitje në shengjin (Shengjin, Shkoder) (ka foto)

 40,150 €
Ne shitje apartamente 2+1 dhe 3+1 me hipoteke, Ali Demi (Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje apartamente 2+1 & 1+1, Ish Venue (Ish Venue, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje apartament 2+1+ballkon, Shkolla e Bashkuar (shkolla e bashkuar, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje apartament 2+1, prane Viles L, Astir (Astir, Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 23 Gusht, 2021
Apartament 2+1+ballkon, i mobiluar, Gjimnazi Partizani (gjimnazi partizani, Tirane) (ka foto)

 -
Shtune, 21 Gusht, 2021
Apartament 2+1, 108 m2, ish sheshi shqiponja (ish sheshi shqiponja, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 20 Gusht, 2021


Ne shitje apartamente 2+1, tek "Arlis Construction", Farmacia 10 (Farmacia 10, Tirane) (ka foto)

 -
Shitet apartament 2+1 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 55,000 €
Merkure, 18 Gusht, 2021
🏢 Shitet apartament 2+1 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 45,000 €
Hene, 16 Gusht, 2021
Apartament 2+1 për shitje në Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 70,000 €
Apartament 2+1 për shitje në Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 110,000 €