Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Cmimi
Merkure, 05 Janar, 2022
Ne shitje apartament 2+1+verande tek rruga e barrikadave (Rruga e Barrikadave, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 21 Dhjetor, 2021
Ne shitje 2 apartamente 2+1 ne rrugen Xhanfize Keko (Xhanfize Keko, Tirane) (ka foto)

 -
Tek rruga e Elbasanit shitet apartament 2+1+ballkon (Rruga e Elbasanit, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 03 Dhjetor, 2021
Ne shitje apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (bulevardi i ri, Tirane) (ka foto)

 -
Enjte, 25 Nentor, 2021
Ne shitje apartament 2+1+verande tek rruga e Barrikadave (Rruga e Barrikadave, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 23 Nentor, 2021
Ne shitje apartamente 2+1 dhe 3+1 tek Jordan Misja Residence (rruga jordan misja, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 19 Nentor, 2021


Shitet apartament 2+1, Mirabela Residence Oxhaku (oxhaku, Tirane) (ka foto)

 -
Tek Garden Residence Turdiu shiten apartamente 2+1 (Ish Fusha e Aviacionit, Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 17 Nentor, 2021
Tek Kompleksi Veneto shitet apartament 2+1+ballkon (Liqeni i Thatë, Tirane) (ka foto)

 -
Djele, 14 Nentor, 2021
Shitet shtepi ne Pogradec. (Memelisht,3 Km larg hyrjes!, Pogradec)

 20,000 €
Enjte, 11 Nentor, 2021
Tek Rezidenca Oasis shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 (Astir, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 09 Nentor, 2021
Future Home Residence shiten apartamente 2+1 (Astir, Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 08 Nentor, 2021
Ne shitje apartament 2+1, i mobiluar, Tirana Golden Park 3 (tirana golden park 3, Tirane) (ka foto)

 90,000 €
Enjte, 04 Nentor, 2021


Fresk, shitet apartament 2+1, 56000 € (Fresku, Tirane) (ka foto)

 56,000 €
Tirana Golden Park 3 shiten apartamente 2+1 (tirana golden park 3, Tirane) (ka foto)

 -
Djele, 31 Tetor, 2021
Shitet apartament 2+1 Vlore (Vlore, rruga Gjergj Aranti, Vlore)

 72,000 €
Hene, 25 Tetor, 2021
Tek Pallati i Brigadave shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 (pallati i brigadave, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje 2 apartamente 2+1 tek rruga e Elbasanit (Rruga e Elbasanit, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 19 Tetor, 2021
Tek Farmacia 10 shitet apartament 2+1 (Farmacia 10, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 15 Tetor, 2021
Tek Tower Bridge 4 shitet apartament 2+1+post parkimi (tower bridge 4, Tirane) (ka foto)

 110,118 €


SUPER OKAZION shitet apartament 2+1+ballkon tek Pediatria (Kongresi i Manastirit, Tirane) (ka foto)

 95,795 €
Enjte, 14 Tetor, 2021
Tek Future Home Residence shiten apartamente 2+1 (Astir, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje 2 apartamente 2+1 tek Farmacia 10 (Farmacia 10, Tirane) (ka foto)

 -
Tek Pazari i Ri shitet apartament 2+1+ballkon (pazari i ri, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 12 Tetor, 2021
Tek Xhamlliku shitet apartament 2+1+ballkon (xhamlliku, Tirane) (ka foto)

 108,000 €