Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 24 Shkurt, 2022
Tek Ali Demi shitet apartament 2+1 (Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 -
Tek Kodra e Diellit shitet apartament 1+1+verande (Kodra e diellit, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje apartament 2+1, 105 m2, Don Bosko (don bosko, Tirane) (ka foto)

 -
Ne shitje apartament 2+1+garazhd, Sauk (sauk, Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 23 Shkurt, 2022
Tek Ish Venue shitet apartament 2+1+ballkon (Ish Venue, Tirane) (ka foto)

 -
Tek Mine Peza shiten apartamente 2+1 (mine peza, Tirane) (ka foto)

 -


Ne shitje apartament 2+1 ne Myslym Shyr (Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)

 -
Tek Ali Demi shitet apartament 2+1+ballkon (Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 18 Shkurt, 2022
Tek Ish Stacioni i Trenit shitet apartament 2+1 i mobiluar (Ish stacioni i trenit, Tirane) (ka foto)

 -
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 78,400 €
Enjte, 17 Shkurt, 2022
shitet shtepi (Prane maternitetit te ri, Tirane) (ka foto)

 115,000 €
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq Shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 78,400 €
Merkure, 16 Shkurt, 2022
Tek Kompleksi Orbital shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 (bulevardi i ri, Tirane) (ka foto)

 -
Shtune, 12 Shkurt, 2022


Tek Garden Residence Turdiu shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 (Ish Fusha e Aviacionit, Tirane) (ka foto)

 -
Tek Materniteti i Ri shiten apartamente 2+1 (Materniteti i Ri, Tirane) (ka foto)

 -
Në shitje apartmente 2+1 (Kamez, Tirane) (ka foto)

 -
Enjte, 10 Shkurt, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PREK CALI (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 72,500 €
Merkure, 09 Shkurt, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PREK CALI (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

 72,500 €
Shtune, 29 Janar, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 SARREQ, SHKODER (Sarreq, Shkoder) (ka foto)

 55,900 €
Marte, 25 Janar, 2022
Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 22,500 euro (i diskutueshem) (Lushnje, Lushnje)

 22,500 €
Premte, 14 Janar, 2022


APARTAMENT 2+1 MBRAPA TEATRIT, SHKODER (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 60,000 €
Enjte, 13 Janar, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 MBAS TEATRIT, SHKODER (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 88,500 €
Merkure, 12 Janar, 2022
Ne shitje apartament 2+1+2 prane terminalit te autobuzave (terminali i autobuzave, Tirane) (ka foto)

 70,000 €
Marte, 11 Janar, 2022
Ne shitje apartament 2+1 i mobiluar, Ish Hipoteka (ish hipoteka, Tirane) (ka foto)

 78,000 €
Hene, 10 Janar, 2022
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES (Parruc, Shkoder) (ka foto)

 50,000 €