Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A122048

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TEATRI (SHKODER)

Postuar me: Hene, 07 Nentor, 2022  13:46
Skadon me: Merkure, 15 Shkurt, 2023  13:46
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 61,000€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Sheshi Demokracia, mbas Teater Migjenit, Shkoder
📏Sipërfaqe: 80 m², kati I
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Shtepia ka sigurim 10 vjecar.
–✔ Shitet pjeserisht e mobiluar.
–✔ Ashensor.

💶ÇMIMI: 61,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB