Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A120494

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET APARTAMENT 2+1 TE TIRANA GOLDEN PARK 3 (Tirana Golden Park 3 )

Postuar me: Marte, 04 Tetor, 2022  15:32
Skadon me: Enjte, 12 Janar, 2023  14:32
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 82,000€
 

 

Ofrojmë për shitje apartament me tipologji 2+1

Tek kompleksi “Tirana Golden Park 3” , përballë Spitalit Amerikan 3.

Sipërfaqe 94.85m2

Ndodhet ne katin 1 banim

Organizimi:

Dhome ndenjie me ambient gatimi
2 dhoma gjumi
Tualet
Ballkon
Llozhë

Kompleksi është një nga më cilësorët në Tiranë, me punime brenda çdo standarti ndërtimi.

Apartamenti eshte komod dhe me tipologji moderne.

Punimet e kompleksit janë me cilësi optimale, mur tulle me polisterol, sistem kapot dhe vetratat dopio xham për akustikë relaksuse.

Pallati përbëhet nga dy ashensorë dhe shkallët janë me ajrim natyral.

Hapësirat e përbashkëta janë të organizuara në kënde lojrash për fëmijë.

CMIMI: 82.000 €

Për ta bërë tuajin mos hezitoni të kontaktoni në numrin:

+355 69 99 47 554
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

#property #dreamhome #justlisted #homesale #sale #investment #decisionsdecisions #decision # construction #ndertim #shtepi #shtepineshitje #apartamenteneshitje #prona #tirana #albania # apartament #shes #blejsigurt #blejonline #shtepi #tiranapost #homesweethome #apartments #int eriordesign #architecture #happy #realestate #justsold #justlistedVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB