Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A115589

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET SHTEPI PRIVATE NE GJUHADOL (SHKODER)

Postuar me: Enjte, 14 Korrik, 2022  13:53
Skadon me: Shtune, 22 Tetor, 2022  13:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 170,000€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me:
📍Adresë: Gjuhadol, Shkoder
📏Sipërfaqe: 109 m²
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
–🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ I gjithi i shtruar me pllake.
–✔ Dritare me grila.
–✔ Kondicionere.
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.

💶ÇMIMI: 170,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.