Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A112873

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet apartament 2+1 ne Sauk (Sauk)

Postuar me: Marte, 24 Maj, 2022  07:17
Skadon me: Enjte, 01 Shtator, 2022  07:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 193,346€
 

 

💥 Nëshitje apartament sëbashku me garazhd 💥
👉 Secili me vlerat përkatëse

📍Me vendodhje ne Sauk 📍

🔶Apartamenti ka:
🔸 Tipologji 2+1
🔸 Siperfaqe 123.94m2
🔸I Pozicionuar në katin 2 banim

👉Objekti po ndërtohet ne mes te një ambienti me gjelbërim. Me cilësi te lartë ndërtimi. Ofron shërbime te ndryshme si dhe pak minuta larg TEG.

📞 Për me shume informacion kontakto numrin +355 69 47 554Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.