Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A112651

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET HYRJE 2+1 PARRUCE (SHKODER)

Postuar me: Merkure, 18 Maj, 2022  13:49
Skadon me: Premte, 26 Gusht, 2022  13:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 70,000€
 

 

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Tek Shkolla Ndre Mjeda, Shkoder
📏Sipërfaqe: 100 m², kati VI
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 dy ballkone

–✔ Ashensor

💶ÇMIMI: 70,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.